Altınkaya’da Staj

Categories:Genel

Sevgili gençler,

Staj bizim için; şirketin liderlik markasına uygun lider adaylarını bulup yetiştirmektir.

Bu nedenle sizleri kısa zorunluluk halindeki bir süreci tamamlamaya gelmiş olarak görmüyor, sizlerle uzun bir yolculuğa çıktığımızı düşünüyoruz.

İşletmelerin ihtiyaç duyduğu nitelikli işgücü gereksinimi, işletme ile okul arasında uyum ve amaç birliği ile karşılanmaktadır. Bu uyum ve amaç kapsamında mesleki ve teknik alanda eğitim gören sizlerin, eğitim süresince edindiği kazanımları, gerçek yaşamda yaşayarak
deneyimlemesi gerekmektedir. Bu bağlamda mesleki eğitim süresince sizler için en etkili yöntem, mesleğiniz ile ilgili yapacağız staj eğitimidir.

Staj uygulaması sizlere pek çok avantaj sağlamaktadır. Bu avantajlar arasında; işi yerinde görme, meslekleriniz hakkında daha detaylı bilgi edinme, öğrendiğiniz teorik bilgileri uygulama, kendinizde akademik olarak geliştirmeniz gereken yönleri görme ve mesleki alanda belirli bir çevre edinme, mezuniyet sonrası kariyer hedeflerinizi belirlemekte zorluk çekmemekte sayılabilir.

Sizlerin; ilk çalışma hayatına atılırken adaptasyon güçlüğü yaşamamanız, bu süreci kolay geçirmeniz, staj sürecini eğitim süreci gibi görmeniz ve size alanınız da mentorlük yapmak için buradayız.

Altınkaya’ya hoş geldiniz….

Altınkaya İnsan Kaynakları

Yanıt yok

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir